Bruhm 2-in-1 Blender (BBP15400PPB)
Sku: #101098
Ksh 3,999.00
Out of Stock
Product Description
Related products
Ailyons Blender - 2-in-1, 350W, 1.5L (TYB201AS)
Ksh 1,999.00
Ramtons Blender with Mill - 600W, 1.5L, 5-Speed (RM764)
Signature 4-in-1 Blender - 1000W, 1.8L (SG161A)
Signature Stainless Steel Blender - 2-in-1, 600W (SGBJ313SS)
UKEN UB902 Blender - 2-in-1, 400W
Signature 3-in-1 Kitchen Blender - 600W